گروه بازرگانی خدابنده لو با توجه به نیاز صنعت ساختمان کشور از یک سو و چشم انداز ساختمان سازی مدرن در سطح جهان از سوی دیگر، فعالیت خود را در زمینه عایق الاستومری حرارتی و برودتی در اواسط دهه هشتاد شروع و در حال حاضر یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در اجرای عایق الاستومری حرارتی و برودتی شناخته می شود.
نظر به افزایش پروژها و به منظور بالا بردن بهره وری سطح خدمات، واحد فنی بازرگانی خدابنده لو در قالب یک شرکت مجزا با نام “نوین تهویه کاسپین افرا” در سال 1397  به ثبت رسید.
و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تأسیس و در همین راستا اقدام به تأمین، تهیه، نصب و اجرای عایق الاستومریک EPDM (عایق الاستومری- فوم الاستومری)، کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک و کانال خرطومي فلکسیبل آلومینیومی یا کانال لوله فلکسی نموده است.
عایق الاستومریک EPDM (عایق الاستومری) جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند.
همچنین شرکت caspian hvac با اعزام گروه های آموزش دیده و مجرب جهت نصب و اجرای عایق الاستومری، کانال از پیش عایق شده فنولیک و pir، کانال لوله خرطومی فلکسیبل آلومینیومی و عایق صوتی (عایق صدا) توانسته است رضایت مشتریان و کارفرمایان محترم را جلب نماید.
کلیه محصولات شرکت caspian شامل عایق الاستومریک، کانال از پیش عایق شده، کانال فلکسی بل لوله خرطومی آلومینیومی یا کانال لوله خرطومی فلکسیبل و عایق صوتی دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی بوده و این شرکت نیز تأمین کننده بسیاری از پروژه های بزرگ و عظیم کشور از جمله: حرم مطهر حضرت معصومه(ع)، مسجد جمکران، مرکز شیعه شناسی ایت اله مکارم شیرازی، دارالقرآن، و … بوده است.
این واحد در بخش های زیر به ارائه خدمات می پردازد:

بخش مشاوره طراحی و نظارت

1-طراحی تاسیسات مکانیک وبرق پروژه توسط مهندسین دارای پایه نظام مهندسی
طراحی انواع تابلوهای برقHV-MV-LV
آنالیز فنی و مالی پروژه
ارايه دفتر چه محاسبات پروژه
ارایه لیست تجهیزات مورد نیاز پروژه (MTO)
ارایه آلبوم پروژه جهت جلوگیری از اتلاف مصالح و تحمیل هزینه های مازاد به پروژه

بخش اجرا

مدیریت پروژه بر اساس آخرین استانداردهای سیستم مدیریت پروژه (PMBOK)
نظارت بر تمامی مراحل اجرای پروژه با بهره گیری از تیم سرپرستی کارگاه و دفتر فنی مجرب
ارایه نقشه های Shop Drawing  قبل از اجرا به منظور جلوگیری از اتلاف منابع
ارایه نقشه های As Built پس از اتمام پروژه به منظور اگاهی از چگونگی اجرا
ارایه شناسنامه فنی ساختمان به منظور رجوع در زمان خرابی ‌‌‌ٰ؛ تعمیرات و نگهداری

واحد بازرگانی

تامین تجهیزات موردنیاز پروزه از شرکت ها و برندهای معتبر داخلی و خارجی